in

10-минутни вежби за цврсти и тонирани стомачни мускули од фитнес ѕвездата Памела Рајф

Памела Рајф е фитнес ѕвезда која со своите следбеници постојано споделува ефективни вежби за обликување и тонирање на телото.

Во 10-минутно видео, 22-годишната убавица демонстрира вежби за зацрстување на стомачните мускули кои ќе ви станат омилен дел во секојдневниот тренинг.

Погледнете ги вежбите кои треба да ги практикувате за да се збогувате со непосакуваните наслаги на стомакот:

Прочитајте и...  Здрави грицки за сечиј вкус - грицки КАДАБО

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote