in

13 фотографии од татковци кои никако не сакале да чуваат кучиња дома

Да се донесе дома нов миленик не е лесна одлука, посебно кога барем еден член од семејството се противи на тоа – најчесто мислиме на татковците во семејството. Но, кога тоа неодоливо животинче првпат ќе стапне во домот, работите драстично се менуваат па токму татковците се тие кои не можат да се одвојат од милениците.

Прочитајте и...  Диви животни кои обожаваат да се дружат со луѓе - 16 фотографии

Што мислите?

1 Поен
Upvote Downvote