Галерија

15 емотивни фотографии кои ќе ви покажат дека љубовта не познава граници

Слон во Тајван добива нова протетска нога откако згазил на нагазна мина.

Сопственикот на оваа хeндикепирана риба и направил гума за да не може да потонe на дното на аквариумот.

Ова се случило по голем пожар во шума во Австралија.

Погледнете уште фотографии на следната страна.

Прочитајте и...  Галеријата на нашата кичевчанка која ќе ве воодушеви со нејзините филиграни

Страници: 1 2

Најпопуларно


To Top