(18+)Највалканиот филм за возрасни досега- акција на Pornhub за намалување на пластичниот отпад

Најголемата платформа за видеа за возрасни-Pornhub, го сними највалканиот филм досега, на највалканата плажа во светот.
Pornhub ќе донира одредена сума на пари за секое гледање на видеото, со цел да се намали пластичниот отпад на плажите.
Рекламата за видеото погледнете ја подолу.


Disclaimer: Видеото не се препорачува за лица под 18 години, NSFW.

Прочитајте и...  Јуџин Шумејкер - првиот човек кој е погребан на Месечината
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде