in

18 смешни слики од родители заглавени во карантин со своите деца

Секој родител ќе ви каже дека децата понекогаш можат да бидат премногу. Затоа, училиштата и градинките се вистински спасител кога сакате малку време за себе. Но, што да се прави сега кога поради карантинот сте 24/7 заглавени дома со вашите деца? Па, за почеток, да се надеваме дека имате дома залиха вино.

Некои од родителите кои се заглавени во карантин дома со нивните деца споделија пресмешни фотографии од своите палави дечиња и верувајте нема да можете да и одолеете на нивната упорност. Погледнете како тие се справуваат со карантинот на фотографиите што следуваат!

Прочитајте и...  Докази дека пластичната хирургија е новиот Бог- погледнете ги овие пред и потоа фотки на славни личности

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote