Галерија

19 фотографии кои ќе ви го направат денот поубав

Дури и поради некоја причина да не сте расположени, одвојте време и погледнете ги овие 20 фотографии. Има големи шанси тие да го подобрат вашето расположение и да ве насмевнат!

Двајца хирурзи по успешно отстранување на сет од мозочни тумори за време на 32 часовната операција.

Two surgeons after successfully removing a set of brain tumors during a 32 hour surgery!The operation involved three…

Gepostet von Medicos United am Freitag, 27. Juli 2018

„Мојот татко беше единствениот во канцеларијата денес, па тој ја направи оваа фотографија и ја испрати на моето семејство.“

Колку грижлива мајка!

Љубовта е сѐ што ви треба.

„Волонтирам во спасување кучиња и сакаме да гледаме како ги третираат вдомените кучиња нивните нови сопственици. Оваа фотографија ме расплака.“

Не е потребен ДНК тест.

Позади сцената од прославата на Нова Година.

Дали некој има поим што се случува овде?

„Возач на автобус за основно училиште ги прашал сите деца во автобусот што сакаат за Нова Година. Тој на секое дете му купил подарок.“

Прочитајте и...  Креативни идеи за потполнување на празнини на полиците за книги за секој библиофил! (ГАЛЕРИЈА)

This is Curtis Jenkins, a bus driver for our school. He asked every kid on the bus what they wanted for Christmas and…

Gepostet von Lake Highlands Elementary am Samstag, 22. Dezember 2018

„Ако моите пациенти барем на кратко заборавија дека Божиќ го поминуваат во болница, тогаш ова вредеше!“

Само неколку жаби што се возат на грбот на питон.

Што гледате вие? Ноти или скијачи?

„Пред 11 дена објавив фотографија од внатрешноста на мојата рачно боена чаша, па некој друг човек продолжил да ја бои истата сцена. Денес ми пристигна пакет во кој имаше чаша со целата сцена!“

„Некој во моето соседство паметно ги користи ниските гранки на овој даб за Божиќ.“

Едно од најдобрите селфиња!

Монопол-ќебе сплетено од една мајка

Две блузи порачани со 2 месеци разлика, формираат непрекинат синџир.

Прегратка од лебед.

Најпопуларно


To Top