in

20 фотографии од славни личности какви што не сте ги виделе досега

Многу од познатите личности кои ги гледаме живеат од појавувањето во јавноста и фотографиите што ги споделуваат со светот. Поради ова, често забораваме дека богатите и славни личности не биле секогаш родени познати. Но, детствата на нашите омилени идоли се зачувани засекогаш благодарение на фотографијата. Понекогаш навистина е шокантно кога ќе ги видите овие личности во нивните помлади години.

1. Фреди Меркјури

2. Ејми Вајнхаус

3. Кејт Мос

4. Дејвид Боуви

5. Шејлин Вудли

6. Бијонсе

7. Наоми Кемпбел

8. Бизи Филипс

9. Рис Витерспун

10. Кристен Бел

11. Елвис Пресли

12. Тараџи Хенсон

13. Џо Манганиело

14. Двејн „Каменот“ Џонсон

15. Метју Маконахи

16. Ана Фарис

17. Синди Кроуфорд

18. Шарлиз Терон

19. Крис Прат

20. Бруно Марс

Да запомнеме дека секој треба да почне од некаде (и скоро сите започнуваме исто)! Покрај тоа, интернетот никогаш не заборава. Што мислите за овие фотографии?

Прочитајте и...  ВИДЕО: Роверот на НАСА „Упорност“ безбедно слета на Марс

Што мислите?

1 Поен
Upvote Downvote