Галерија

20 илустрации кои ја покажуваат љубовта зад затворени завеси

Илустраторката Аманда Олеандер продолжува да воодушевува со своите Инстаграм илустрации кои се на моменти симпатични, на моменти грозни од што се толку реални.

Главни херои се долгогодишните парови, а веруваме дека и вие ќе се препознаете некаде:

1 14
Прочитајте и...  20 фотографии кои докажуваат дека татковците се најдобрите пријатели на ќерките
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top