Илустраторката Аманда Олеандер продолжува да воодушевува со своите Инстаграм илустрации кои се на моменти симпатични, на моменти грозни од што се толку реални.

Главни херои се долгогодишните парови, а веруваме дека и вие ќе се препознаете некаде:

1 14
Прочитајте и...  ГАЛЕРИЈА: Најубавите железнички станици низ светот
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде