in

20 ретки фотографии од ѕвездите пред да станат славни

Кога започнаа да чекорат секој по својот индивидуален пат до славата, никој не можеше да претпостави што ќе стане од нив или дека дека тие еден ден ќе бидат идоли на милион луѓе.

Ние од Публицист избравме 20 фотографии од познати личности направени многу долго пред да станат познати ширум светот.

Курт Кобејн

20 Celebrities Before They Became Famous

Робин Вилијамс

20 Celebrities Before They Became Famous

Вин Дизел

20 Celebrities Before They Became Famous

Никол Кидман

20 Celebrities Before They Became Famous

Бред Пит

20 Celebrities Before They Became Famous

Боб Марли

20 Celebrities Before They Became Famous

Леонардо ди Каприо

20 Celebrities Before They Became Famous

Анџелина Џоли

20 Celebrities Before They Became Famous

Роберт Дауни Јуниор

20 Celebrities Before They Became Famous

Мајкл Џордан

20 Celebrities Before They Became Famous

Џим Кери

20 Celebrities Before They Became Famous

Џорџ Клуни

20 Celebrities Before They Became Famous

Бил Клинтон

20 Celebrities Before They Became Famous

Мила Јововиќ

20 Celebrities Before They Became Famous

Стив Бушеми

20 Celebrities Before They Became Famous

Дита фон Тиз

20 Celebrities Before They Became Famous

Френк Синатра

20 Celebrities Before They Became Famous

Скарлет Јохансон

20 Celebrities Before They Became Famous

Џони Деп

20 Celebrities Before They Became Famous

Брус Вилис

20 Celebrities Before They Became Famous
Прочитајте и...  20 фотографии кои ќе ви ги отворат очите и покажат како функционира светот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote