Галерија

30 феноменални фризури инспирирани од природата (ГАЛЕРИЈА)

Урсула Гаф е стилист од Канзас која креира неверојатни фризури инспирирани од природата. Подолу имаме издвоено неколку од најдобрите дизајни.

Прочитајте и...  Уметничка користи текстилен отпад за креирање прекрасни таписерии со мотиви на океанот (ГАЛЕРИЈА)

Најпопуларно


To Top