in

30 најубави жени во светот

Ова е таква листа каква што секој има во својот живот и таа за секого е различна.

30. Моџда Јамалзада

29. Алиша Викандер

28. Таранеј Алидусти

27. Наоми Кемпбел

26. Ани Куртис

25. Мануела Аркури

24. Ронда Раузи

23. Елисавета Бојарскаја

22. Ајшварија Рај

21. Кејт Аптон

Погледнете повеќе на следната страна.

Прочитајте и...  Не е секој за во кујна: Најчудните јадења кои луѓето ги зготвиле за време на карантин

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote