in , ,

40 фотографии од славните со нивни помлади верзии

4Замислете да можете да се вратите назад во времето и да се запознаете сам себеси како помлад? Какви совети би си дале на себе си? Артистот Ард Гелинк не измислил временска машина, но сепак неговите брилијантни фотошопирани фотки од славни личности со нивните помлади верзии  може да ви изгледа многу интересно.

Фотографиите на кои славните позираат рамо-до-рамо со самите себе од минатото, изгледајќи како најдобри другари се на широко прифатени од јавноста. Погледнете некои од нив:

Мет Лебланк

Том Хенкс

Ричард Гир

Харисон Форд

Ема Вотсон

Мишел Обама

Фреди Меркјури

Барак Обама

Клинт Иствуд

Дејвид Боуви

Погледнете повеќе на следната страна.

Прочитајте и...  Смешни фотографии од колеги на работа кои копираат познати слики

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote