in

5 омилени пози на паровите кои практикуваат секс после кавга (18+)

Некој би рекол дека е лудост, но друг вистински ужива во сексот после вжештена дискусија или кавга.

Ако сте од паровите кои сметаат дека проблемите најлесно се решаваат после партија квалитетен секс, ова се 5 секс пози кои може да ги пробате при следното смирување:

5-omileni-seks-pozi-na-parovite-koi-praktikuvaat-seks-posle-kavga-01.jpg
5-omileni-seks-pozi-na-parovite-koi-praktikuvaat-seks-posle-kavga-02.jpg
5-omileni-seks-pozi-na-parovite-koi-praktikuvaat-seks-posle-kavga-03.jpg
5-omileni-seks-pozi-na-parovite-koi-praktikuvaat-seks-posle-kavga-04.jpg
5-omileni-seks-pozi-na-parovite-koi-praktikuvaat-seks-posle-kavga-05.jpg
Прочитајте и...  5 непријатни секс теми за кои треба да разговарате со партнерот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote