Балкан

Аки Рахимовски стана татко на 64 години, доби ќерка со Словенката Барбара

Пејачот Аки Рахимовски (64), добил ќерка со 27 години помладата Словенка Барбара Весел (37). 

Аки и Барбара на ќеркичката и дале име Антонија.Девојчето е родено пред три месеци, а веста ја потврдила мајката на здравствената техничарка од Словенија. 

Парот досега врската ја држеше далеку од очите на јавноста.

Прочитајте и...  Отворена прва установа за одвикнување на "шопохоличари" кои купуваат од продавиците на ДМ

Најпопуларно


To Top