Галерија

Актерите од „Игра на тронови“ претворени во жени

FaceApp е брилијантна апликација – без разлика дали додаваме влакна на лицето на луѓето или ги правиме да изгледаат поубаво,резултатите генерално прават да се насмееме. И покрај фактот дека најпознатиот елемент на апликацијата веројатно е способноста за менување на нечиј пол – како времето кога сте ги виделе вашите омилени карактери на Марвел претворени во дами, сега Bored Panda ги трансформираше актерите на Игра на тронови.

#1 Џејсон Момоа

#2 Том Влашиха

#3 Николај Костер-Волдо

#4 Кит Херингтон

#5 Питер Динклеџ

#6 Исак Хемпштед Рајт

#7 Педро Паскал

#8 Дин-Чарлс Чапман

#9 Конлет Хил

Прочитајте и...  Мајка прикажува како е да имаш деца преку 25 смешни илустрации

Страници: 1 2

Најпопуларно


To Top