in ,

Антониа Гиговска со нова песна и видео запис

Младата македонска пејачка Антониа Гиговска, која регионалната јавност ја запозна преку музичкото шоу „Ѕвездичките на Пинк“, има нова песна. „Mogli smo u dvoje“ е дело на Дарко Димитров и текстописецот Владимир Даниловиќ.

189547 daniel joveski 9 ls
189547 daniel joveski 9 ls

Видеото е во режија на Даниел Јовески, за стајлингот се погрижи Викторија Петров, а за косата и шминката Даниел Николовски.


Прочитајте и...  Први снимки од Хафман во затвор, очајната домаќинка одвај препознатлива

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote