Апелот на Менче имаше успешен епилог: Успешно е оперирана во Србија и може да чекори

Апелот кој го испрати скопјанката Менче Трповска пред еден месец за операција на нејзиниот лев колк, дојде до својот успешен епилог.

Вчера и беше направена операција во соседна Србија, а Трповска не го криеше задоволството и среќата што конечно ќе може нормално да чекори.

Целиот текст на овој линк.

Прочитајте и...  Која е жената која “Систина” ја спасуваше од мувите и третманот во кумановската болница
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде