Балканска работа: Со багер му го уништи автомобилот на човекот кој му должел пари (ВИДЕО)

Сопственикот на патничкиот автомобил не му ги вратил парите на багеристот, но не се споменува сумата.

Невообичаен инцидент се случил денеска во местото Кулаши кај Прњавор, БиХ. Имено, багерист целосно уништил паркиран автомобил.

Според порталот „Прњавор инфо“, возачот на багерот го уништил автомобилот на човекот кој му должел пари. Целиот инцидент го снимал очевидец од блискиот објект, погледнете како изгледаше тоа.

Прочитајте и...  Бебе од 12 дена престана да дише: Автомобилот на мајката го запре полицаец кој во последен момент му го спаси животот
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде