in

Балканска работа: Со багер му го уништи автомобилот на човекот кој му должел пари (ВИДЕО)

Сопственикот на патничкиот автомобил не му ги вратил парите на багеристот, но не се споменува сумата.

Невообичаен инцидент се случил денеска во местото Кулаши кај Прњавор, БиХ. Имено, багерист целосно уништил паркиран автомобил.

Според порталот „Прњавор инфо“, возачот на багерот го уништил автомобилот на човекот кој му должел пари. Целиот инцидент го снимал очевидец од блискиот објект, погледнете како изгледаше тоа.

Прочитајте и...  СПЕКТАКУЛАРНА СНИМКА: Марс каков што досега го немате видено (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote