Галерија

Бар кој плови додека вие пиете коктели и се сончате

Летниот сон конечно може да ви се оствари доколку решите да го посетите барот TawHai кој се наоѓа на Филипините.

Screenshot 10 2

И додека како во сите барови, може да седите на шанк и да си пиете вкусни освежителни коктели, или да се сончате на лежалки, на овој бар сето тоа се прави паралелно додека пловите оддалечени од копното.

Сега знаеме каде сакаме да бидеме цело лето, а веруваме и вие:


Прочитајте и...  10 несекојдневни библиотеки кои изгледаат како да се од магичниот свет на Хари Потер

Најпопуларно


To Top