in ,

Бела Хадид со минијатурно бикини ги предизвикува машките погледи

Бела Хадид престојува во Мајами по повод уметничкиот настан „Art Basel“.

23-годишниот модел се релаксираше покрај базен со пријателки во разнобојни бикини, а папараците не пропуштија да ја овековечат нејзината денска забава.

Image result for bella hadid art basel bikini
Image result for bella hadid art basel bikini
Image result for bella hadid art basel bikini
Image result for bella hadid art basel bikini
Прочитајте и...  Мексиканка преживеа пад од 25 метри вежбајќи јога на балкон, искрши 110 коски

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote