Случувања

Бела Хадид со минијатурно бикини ги предизвикува машките погледи

Бела Хадид престојува во Мајами по повод уметничкиот настан „Art Basel“.

23-годишниот модел се релаксираше покрај базен со пријателки во разнобојни бикини, а папараците не пропуштија да ја овековечат нејзината денска забава.

Image result for bella hadid art basel bikini
Image result for bella hadid art basel bikini
Image result for bella hadid art basel bikini
Image result for bella hadid art basel bikini
Прочитајте и...  Планирате летување: Еве што велат епидемиолозите
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top