in ,

Билјана Беличанец пронајдена мртва

Актерката и ексградоначалничка на Кисела Вода, Билјана Беличанец – Алексиќ, вечерва е пронајдена мртва во стан во Скопје.

Засега не се познати причините, а од МВР ја потврдија информацијата за “Макфакс”. Полицијата ги проверува причините за смртта.

Прочитајте и...  Се сеќавате на Ивана Банфиќ од дуетот со Дино Мерлин „Годинама“? После толку алкохол, нема да ја познаете

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote