Случувања

Бодибилдер се верил со секс кукла на надувување

Актерот и бодибилдер Јуриј Толочко неодамна ја запросил „девојката“ Марко на прилично традиционален начин – ѝ подарил букет рози и се спуштил на колена среде романтична вечера додека саксофонист им ја свирел најдрагата песна, а среќната вест ја објавил на Инстаграм профилот на Марго, инаку секс кукла во природна големина.

Прочитајте и...  Учесник во хрватскиот „Супер талент“ ја бара својата изгубена сестра, неговата приказна ќе ве растажи (ВИДЕО)

Најпопуларно

To Top