Македонија

Браво за Цако – од денеска официјално дипломиран педагог!

Прочитајте и...  На 20-годишно момче од Ресен му се потребни 26 илјади евра да си ги „врати“ рацете и нозете
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top