Бремена манекенка покажа како треба да се вежба за време на бременоста (ВИДЕО)

Најпозната плус-сајзманекенка во светот Ешли Греам предизвика големо внимание меѓу фановите со видеото објавено на Инстаграм. На снимката се гледа како таа тренира напорно во напредната фаза на бременост.

Видеото предизвика различни реакции. Дел од комантарите се позитивни и содржат честитки за посветеноста кон вежбањето, додека други испраќаат предупредување да биде внимателна со оглед на нејзината бременост.

View this post on Instagram

it’s a lifestyle 💪🏽

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) on

Прочитајте и...  Меган повторно бременa, девојчето ќе се вика Дајана
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде