in ,

Бремена манекенка покажа како треба да се вежба за време на бременоста (ВИДЕО)

Најпозната плус-сајзманекенка во светот Ешли Греам предизвика големо внимание меѓу фановите со видеото објавено на Инстаграм. На снимката се гледа како таа тренира напорно во напредната фаза на бременост.

Видеото предизвика различни реакции. Дел од комантарите се позитивни и содржат честитки за посветеноста кон вежбањето, додека други испраќаат предупредување да биде внимателна со оглед на нејзината бременост.

https://www.instagram.com/p/B3DnIe-AJnQ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix
Прочитајте и...  Памела Андерсон се омажи по петти пат, нејзиниот сопруг маѓепсан: „Можам да ја имам која сакам, но јас ја сакам само неа“

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote