in

Брзата помош интервенираше, додека гледачите подзинаа: Девојка се онесвести откако виде колку коса ѝ отсече фризерот (ВИДЕО)

Девојка изгуби свест за време на турско телевизиско шоу, откако фризерот ѝ отсече 30 сантиметри од долгата коса без да ѝ каже.

Се работи за мејковер шоу во кое учесничките добиваат целосна трансформација, но оваа девојка очигледно не беше подготвена за она што стилистот го смислил за неа.

Погледнете ја нејзината реакција:

Прочитајте и...  ВИДЕО: Антониа Гиговска со евровизиската "Proud" во суперфиналето на Ѕвездичките на Пинк

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote