in ,

Бура од емоции во новата песна на Владо Јаневски (ВИДЕО)

Владо Јаневски  објави нова песна која сигурно ќе стане хит како и сите други негови песни.

Оваа се вика „Недостасуваш“. Песната е под покровителство на „Croatia records“ каде тој е ексклузивец.

Владо за хрватскиот пазар најавува нов албум и учество на фестивали.

Прочитајте и...  „Ми ги украдовте соништата и детството“: 16-годишната активистка Грета им одржа лекција на светските лидери

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote