in

БУРА ОД ЕМОЦИИ: „Нешто ќе те питам бабо“ и спот кој ги наежи Македонците (ВИДЕО)

Браќата Стефан и Мартин од „Некст тајм“ се надминаа себеси.

Со фантастична преработка на песната „Нешто ќе те питам бабо“ ги разбудија емоциите кај сите Македонци.

Нивниот видео запис е парче историја, кое никогаш нема да се заборави.

Промоцијата беше синоќа, а социјалните мрежи вријат од позитивни коментари.

Почитувани читатели, уживајте:

Прочитајте и...  ПОЗИТИВ НА ДЕНОТ: Првите чекорчиња на оваа жирафа ќе ви го направат денот поубав

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote