in ,

Цеца е новопечена свекрва, наскоро и баба меѓутоа во миничи изгледа одлично!

Цеца (46) ги воодушевила сите со својот изглед во никогаш посекси издание, се фотнала во кусо фустанче кое ги истакнало нејзините облини.

Косата Цеца ја собрала во коњска опашка, а стајлингот го надополнила со огромни алки и необични ракавици.

Инаку, Цеца во 2020 година ќе се оствари и во улогата на баба, а внукот ќе се вика Вељко по нејзиниот покоен сопруг Жељко Ражнатовиќ – Аркан

Прочитајте и...  Компанија нуди бесплатно пиво за сите вонземјани кои ќе избегаат од „Област 51“

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote