in ,

Цеца стана баба: Се роди малиот Жељко

Синот на фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ денес стана татко.

Неговата сопруга Богдана рано утрово е примена во приватна болница во Белград, каде на свет го донесе синот Жељко.

Детето го доби името по таткото на Вељко – Жељко Ражнатовиќ, познат како Аркан, а прва која честиташе на социјалните мрежи е бабата Цеца.

Славењето во домот на семејството Ражнатовиќ може да почне.

Прочитајте и...  Баба од Босна ја снабдувала Австрија со марихуана: Со ќерката направила дилерска мрежа, ги вклучила и внуците

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote