in

Цела болница слави: 85-годишна бабичка го победи коронавирусот (ВИДЕО)

85-годишна бабичка успеа да го победи коронавирусот, па од нејзината победа направи вистински повод за славење.

Радосната старица беше испратена од болницата со силен аплауз од страна на медицинските лица.

https://www.instagram.com/p/B-bJdRxA_fI/?utm_source=ig_embed
Прочитајте и...  Светот ги избра 10те најпривлечни мажи за 2018 година

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote