Да му помогнеме на Андреј повторно да слуша и да зборува

Андреј Даов од Радовиш има четири години и не слуша и не зборува. Но, тој повторно има шанса да му се врати говорот и да слуша, но операцијата чини 10 илјади евра. Родителите на Андреј не можат да ја платат таа сума.

Семејството ги замолува сите оние кои имаат можност, да донираат пари за Андреј да оди на операција.

Прочитајте и...  Храната во Македонија е можеби најевтина ама и платите се најниски
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде