Дали е ова најубавата божиќна реклама? (ВИДЕО)

Видеото е на мала британска семејна продавничка за алат и сличен репертоар.

Приказната е дека самите ја смислиле, снимиле и направиле, а единствени пари што дале биле 100 фунти за песната. На страна кој, колку и што платил, ова е рекламата што секој бренд сака да ја има за божиќната кампања.

Прочитајте и...  ВИДЕО: Како изгледа шетањето низ очите на кучето
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде