Видео

Дали е ова најубавата божиќна реклама? (ВИДЕО)

Видеото е на мала британска семејна продавничка за алат и сличен репертоар.

Приказната е дека самите ја смислиле, снимиле и направиле, а единствени пари што дале биле 100 фунти за песната. На страна кој, колку и што платил, ова е рекламата што секој бренд сака да ја има за божиќната кампања.

Прочитајте и...  Титаник исчезнува, еден дел целосно го нема: Шокантни снимки на новата експедиција (ФОТО+ВИДЕО)
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top