in ,

Дали навистина се потребни толку филери? Бугарка навистина претерала!

„Чудовиштето од Лох Нес“, „Дафи Дак“ и „Силиконско плашило“ се само некои од грдите прекари, кои ги доби 22 годишната Андреа од Софија на социјалните мрежи.

Андреа ги има најголемите усни во светот благодарение на 20 инјекции со хијалуронски филер, од кои последната ја направила на 28 април.

Нејзините усни се зголемени 4 пати, но Андреа вели дека „го ОБОЖАВА“ изгледот и сеуште мисли дека може да се зголемуваат.

Иванова, која често поставува слики со Барби кукли, вели дека ќе мора да чека два месеци пред следното зголемување.

https://www.instagram.com/p/B_u_dSwhHXY/?utm_source=ig_embed

„Се чувствувам одлично, а и покрај тоа што некои доктори мислат дека е доволно, јас сакам да ги направам поголеми“ – вели Андреа.

„Мојот доктор рече дека ќе ми направи уште инјекции, но мора да чекам два месеци“

Иванова е популарна на Инстаграм и има повеќе од 42 000 следбеници.

Прочитајте и...  Рекордер: Српскиот пејач за една песна добил 15 илјади евра бакшиш

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote