in ,

Даниел Кајмакоски направи вистинско шоу во ТЛЗП – „тверкаше“ со задникот облечен како жена

image 5

Даниел Кајмакоски заврши уште една тешка имитација во „Твоето лице звучи познато“ на највисоко ниво, кога се појави облечен како жена и „тверкуваше“ пред публиката и гледачите на телевизија.

Урош Ѓуриќ беше воодушевен од овој настап, а тој најверодостојно објасни дека пејачот бил перфектен со имитацијата, па дури и се „загрижил“ поради одличната трансформација во жена.

7i6 700x508

“Го знам ова видео, можам да кажам дека од шоу во шоу го подигаш нивото на својата презентација колку што можеш. Досега играше многу жени, од секси до дебели жени и секој пат беше брилијантен, ама веќе ме „загрижувате“, рече Урош како член на жирито.

dz54 2 700x442

ИЗВОР: ВИСТИНА

Прочитајте и...  Му беше како роден брат: Српскиот пејач едвај го пушти ковчегот на легендарниот пејач да го спуштат во гробот

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote