Дедо манијак се самозадоволува во автобус на ЈСП

До нашата редакција попладнево пристигна видео на кое јасно се гледа како дедо во автобус на ЈСП Скопје се самозадоволува пред многуте патници.

jsp

Станува збор за дедо кој живее во Маџари во близина на Кванташкиот пазар, а во моментот на снимањето на ова видео се возел во автобусот со број 3Б.

Прочитајте и...  Пожар беснее под селото Буково во битолско - огнената стихија се шири кон локалните куќи
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде