Галерија

Дел од атмосферата од вчерашниот незаборавен прв концерт на Влатко Лозаноски – Лозано !

На Лозано му се исполни желбата првиот негов солистички концерт во ВИП Арената да може да се опише како насловот на големиот хит, „Јако, јако“. Уште долго, сите генерации во публиката за оваа вечер ќе зборуваат колку радост им донела.

Немам зборови, ми го наполнивте срцето, ме гушнавте најјако 🤗❤🔥👏🎶 #JakoJako #VipArena

Gepostet von Lozano – Vlatko Lozanoski am Samstag, 23. März 2019

Прочитајте и...  Фризурите низ годините: Како се променија трендовите во последните 70 години

Најпопуларно


To Top