in ,

Џенифер Анистон и Елен Деџенерес се бакнаа во уста во шоуто на популарната водителка

Џенифер Анистон, популарната холивудска актерка гостуваше во познатото телевизиско шоу на нејзината добра пријателка Елен Деџенерес.

jennifer aniston ellen degeneres kiss on the lips show pp

Она што беше невообичаено, а особено предизвика реакции кај публиката, беше бакнежот „за добредојде” во уста меѓу двете пријателки.

По бурните реакции на публиката, двете познати дами се пошегуваа меѓусебе доделувајќи си комплименти.

„Па мислам, беше пријатно”, се пошегува Елен, на што Џенифер ѝ реплицираше: „А кога беше последен пат кога си бакнала маж?”…

Прочитајте и...  Џенифер Анистон сподели фотографија од пријател заболен од коронавирус и испрати моќна порака

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote