Случувања

Џенифер Анистон со емотивен говор им се заблагодари на „Пријатели“

Џенифер Анистон на доделувањето на наградите People’s Choice беше прогласена за „иконски лик“. Наградата ѝ ја врачи Адам Сендлер, кој ја опиша како една од најдобрите пријателки, која не само што е физички прекрасна, туку и неверојатно грижлива жена, вистински пример и жена со огромно срце.

За време на нејзиниот говор таа изјави дека не би можела да биде денес овде без помош од нејзините неверојатни „Пријатели“.

Доколку имам било какво право на тоа да си го присвојам овој збор „икона“, тоа е само поради тоа што имав можност да бидам дел од „иконска“ култна серија, со „иконски“ ликови и „иконска“ фризура“, изјави Џен во својот говор додека ја примаше наградата.

Прочитајте и...  Џенифер Анистон и Елен Деџенерес се бакнаа во уста во шоуто на популарната водителка
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top