in ,

Џони Деп крвав лежи во болница, Амбер гасела цигари од неговото лицe

И таман кога помисливме дека поранешната брачна двојка прекина со јавните обвинувања, во јавноста протече фотографија на славниот актер снимен во една болница во Австралија во 2015 година, на која тој лежи крвав на болнички кревет по физичката пресметка со Амбер, а на десниот образ се гледа и рана од отпушок.

johnny depp amber heard cigarette lawsuit 860x717

Темпераментната Амбер го гаѓала Џони со шише, му го повредила прстот, а потоа и му изгасила цигара на лицето. Кавгата а се случила додека сѐ уште биле во брак затоа што на Амбер не ѝ се допаднала идејата дека актерот сака да направи „пост-свадбен договор“ со својата сопруга поради финансиски причини. По разговорот со неговите адвокати, актерката полудела и ја започнала кавгата.

Џони изјавил пред судот дека тој ден се обидувал да ја избегне налутента Амбер по секоја цена, но не успеал. Тој, исто така, признал дека испил две чаши вотка пред да избувне караницата, иако претходно бил трезен една година. Фотографијата на која е актерот била снимена неколку часа по пресметката.

dzoni dep 768x432
Прочитајте и...  Кучето не се одвојува од сопственикот и бара помош (ФОТО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote