Македонија

Димитриеска-Кочоска: Потребно е итно замрзнување на кредитите!

Тешка економска криза не очекува поради коронавирусот – за сите детали околу кризата и можните мерки погледнете го интервјуто на Економски Лидер со заменик министерката за финансии Гордана Димитриеска-Кочоска!

Димитриеска-Кочоска: Потребно е итно замрзнување на кредитите!

Тешка економска криза не очекува поради коронавирусот – за сите детали околу кризата и можните мерки погледнете го интервјуто на Економски Лидер со заменик министерката за финансии Гордана Димитриеска-Кочоска!

Gepostet von Економски Лидер am Mittwoch, 18. März 2020
Прочитајте и...  Потврдено е, имам коронавирус: Член на жирито на Ѕвездите на Гранд е заразен, а има само една порака за сите

Најпопуларно

To Top