dino merlin zoo

Познатиот пејач Дино Мерлин вчера беше во посета на Зоолошка градина Скопје каде се дружеше со животните и со посетителите.

dino merlin zoo1

Најмногу време, Мерлин помина со најмалите обожаватели.

dino merlin zoo
Прочитајте и...  Приведен е Боки 13
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

Leave a Reply

avatar
  Претплати се  
Известувај за