Македонија

Дино Мерлин ја посети зоолошката во Скопје (ФОТО)

Познатиот пејач Дино Мерлин вчера беше во посета на Зоолошка градина Скопје каде се дружеше со животните и со посетителите.

dino merlin zoo1

Најмногу време, Мерлин помина со најмалите обожаватели.

dino merlin zoo
Прочитајте и...  Утринава нема новозаболени од коронавирус, сите 22 теста се негативни
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно

To Top
Close