in ,

Ѕвездата на „Гранд“ добила непристоен предлог: „Министер ми понуди стан, а за возврат да имаме се*с!“

По ѕвездата на „Гранд“ Александра Младеновиќ „одлепил“ еден министер.

На влијателниот политичар толку многу му се допаѓа пејачката од Самариновац, село близу Житораѓа, што и понудил 100 квадратни стан само за да биде интимна со него. Тој на таа идеја дошол со помислата само јавноста да не дознае дека двајцата се заедно.

– Овој министер има неколку врски со разни убавици, но во последно време сериозно се „загреа“ за Александра. Навистина му се допаѓа. По неков вкус е и дава се од себе за да ја заведе. Тие се запознале на приватна прослава и потоа размениле телефонски броеви. Се слушаа редовно, а неколку пати се гледаа и во поголемо друштво.

Александра досега не била сама со него. Забележа дека му се допаѓа, а на крајот и го кажа тоа. Тој дури и ветил стан како подарок, но таа одбила – раскажува изворот близок до пејачката и додава дека Александра не сака да биде со него, но дека би сакала да го има како пријател.

ALEKSANDRA MLADENOVIĆ NEMA DEČKA: Šta to beše seks? Da sam ...

„Двајцата не се заедно, но иако таа му рече дека не сака ништо повеќе со него отколку пријателство, тој не се откажа. Тој е внимателен во комуникацијата со неа и дава се од себе за да ја освои. Колку што знам, тој никогаш претходно на никоја не и понудил недвижен имот , но сега тоа го стори. Сè што сакаше е дека ако таа се согласи да биде со него, тоа би било тајна афера. Таа го одбила затоа што не сакала да се крие, а околу дваесет години е постар од неа. Тој продолжува да се обидува. Тој рекол дека ќе и помогне и во нејзината кариера, дека ќе биде поуспешна со него отколку што е сега – завршува изворот за српски Курир.

А пејачката на ваквата изјава вели:

Прочитајте и...  Поради овие 4 работи сексот во триесеттите е поразличен

– Точно е дека ја добив понудата, која без размислување ја отфрлив. Тие фори „ќе добиеш стан, автомобил, цвеќиња, само биди со мене“ кај мене не „палат“.

Aleksandra Mladenović najbolja "riba" Kariba | Scena | Novosti.rs

-Во мојот случај тоа не функционира затоа што не сум наивна. Среќна сум и заљубена и нема човек што може да ми купи недвижен имот или што било. Јас се обезбедив и сум многу среќена со мојот статус. Овие се сериозни работи, и фала му на Бога што работам одлично и можам да купам што сакам. Музиката е патот што сакам да го одам и затоа напорно работам и не се грижам за какви било понуди – рече Александра.

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote