in

Едноставен трик: Како тавата да остане чиста по пржењето?

Сигурно многу пати до сега кога сте пржеле компири, палачинки или јајце, истите се лепеле на дното на тавата.

Со овој трик веќе никогаш нема да губите по половина час за триење и чистење на тавчето.

Што може да направите за брзо и евтино да се ослободите од овој проблем?

Наједноставното решение кое сигурно не ви текнало до сега:


Прочитајте и...  Трик коj ќе и кажe „збогум“ на лошата миризба на обувките

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote