33-годишната пејачка беше водич на извидничко друштво кое кампуваше во Наше маало.

Во новата епизода, македонската музичка ѕвезда ја промовираше новата песна „Да е светот подобар“. Текстот на песната е на самата Елена и Валентин Соклевски, додека за музиката и аранжманот се погрижи Никола Мицевски.

Погледнете го видеото:

02 2
Прочитајте и...  „Форд фокус“ се заби во мотоцикл - прилепчанец тешко повреден
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР

ве молиме внесете го вашиот коментар!
ве молиме внесете го вашето име овде