in ,

Eмили Ратајковски во класично издание без градник го полуде посилниот пол

На оваа убава манекенка одлично ѝ прилега сè, а тоа уште еднаш го потврди во облеката од нејзиниот бренд.

1499071474 emily ratajkowski

Иако на почетокот дизајнираше исклучиво костими за капење, Емили Ратајковски сега стана вистинска модна дизајнерка, бидејќи нејзиниот бренд „Inamorata“, сега има голем избор разни дневни парчиња.

https://www.instagram.com/p/B40QVOOh_81/?utm_source=ig_embed

Сега ја претстави и најновата колекција – комплети здолништа со сакоа кои моментално доминираат во модниот свет.

Ги објави на нејзиниот Инстаграм профил и повторно докажа дека самата на себе си е најдобра реклама, бидејќи некои броеви се продале за само неколку чаа.

Комплетите се достапни во неколку бои на нејзината интернет-продавница „Inamorata Woman“.

https://www.instagram.com/p/B40oFA4BGnc/
https://www.instagram.com/p/B42mYxVhBsA/
Прочитајте и...  Оскаровецот Том Хенкс и неговата сопруга позитивни на корона вирус

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote