61169301 1536899263108632 6463107288562401280 n

Денес дуото Eye Cue кој не претставуваше минатата година на Евровизија објави нешто несекојдневно на својот Instagram профил. Имено, костимот кој го носеше Марија на Евровизија одлучија да го продадат на Ebay.

Цената е 5 000 американски долари.

Линк до костимот на Ebay: https://ebay.us/GdSo1n

61468902 2253210324943445 1158556647728087040 n
image
Прочитајте и...  Лора повторно пpoоде: Чудо за Велигден во Лесновскиот манастир
Преземањето на содржините (слики и текст) е дозволено само делумно со наведување на извор (хиперлинк) до содржината која се презема.