Случувања

Фаќаше бик за рогови, па си го доби заслуженото!

Секакви идеи им паѓаат на памет на луѓето за да имаат оригинални фотографии, а некои во тие обиди и претеруваат.

Таков е и случајот со ова момче, кое добило идеја да држи бик за рогови. Иако во почетокот се делувало совршено, во еден момент бикот буквално полудел.

Прочитајте и...  Прекрасна акустична верзија на „Proud“ од Тамара Тодевска и Роберт Билбилов
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top