in ,

Фановите полудеа: Џеј Ло во голо издание ја најави новата песна (ВИДЕО)

Популарната пејачка Џенифер Лопез во нудо издание ги изненади своите обожаватели ширум светот.

Имено, станува збор за нов музички проект, односно за нова песна која што наскоро треба и да излезе.

Јеј Ло на социјалната мрежа на Инстаграм објави кратко видео во нудо издание од видео засписот за нејзината нова песна и предизвика вистинска бура на реакции кај нејзините обожаватели.

Како што пренесуваат медиумите, станува збор за нејзината најнова песна „Baila“ која што наскоро треба да биде и промовирана.

https://www.instagram.com/p/B3dy60tAe4S/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=dlfix
Прочитајте и...  Северина го освојува Балканот со нова емотивна песна посветена на синот (ВИДЕО)

Што мислите?

0 Поени
Upvote Downvote