Случувања

ФОТО: Дара Бубамара пред и после операциите

Дара Бубамара денеска важи за една од пејачките со најголеми гради на естрадата ширум регионот, меѓутоа не од секогаш можеше да се пофали со бујното деколте.

Имено, пред 14 години таа имаше природни гради, што истото го потврдува и еден видео запис од една телевизиска емисија од 2005 година, каде гостуваше со нејзиниот колега Шако Полумента.

Дара Бубамара ги зголеми градите за неколку броја, а сите тогаш велеа дека претерала.

Погледнете како тогаш изгледаше познатата пејачка:

Прочитајте и...  Вучиќ: „Како Бог Ве молам, не излегувајте од дома“, Србија прогласи вонредна состојба
Click to comment

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно


To Top