Случувања

ФОТО: Игор Џамбазов слави роденден- првиот подарок го доби од своите внуци

Актерот Игор Џамбазов денеска го прославува својот 56-ти роденден.

ig

По тој повод тој се закити со титулата доживотен „најдобар чичко на светот“.

Ова „признание“ го доби од неговите внуци Марија Прличкова и Емил Нешовски.

Прочитајте и...  Зел две апчиња виjагра одеднаш: Хари Мата Хари заврши во болница
Остави коментар

Leave a Reply

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Најпопуларно

To Top